Ana Sayfa MHP KAÇEP İL BAŞKANI TUNCER,KIZILAY KAN ARACINI ZİYARET ETTİ

MHP KAÇEP İL BAŞKANI TUNCER,KIZILAY KAN ARACINI ZİYARET ETTİ

MHP Elazığ Kaçep İl Başkanı Burcu Tuncer 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası münasebetiyle Türk Kızılay Elazığ Şubesine bağlı kan aracını beraberindeki heyeti ile ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Tuncer, Kızılay’ın haftasını kutlayarak, bugün burada kan vermek amacıyla bir araya geldik. Türk Kızılay’ı, bizi gururlandıran bizi her yönüyle temsil eden her felakette, her afette insanların yardımına koşan gururumuz olan bir teşkilatımızdır.

Biliyorsunuz kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Tek kaynağı insan olan kan, bir gün bize veya bir yakınımıza lazım olabilir. Bu bilinç ve farkındalıkla Kızılay’a belirli periyotlarla kan Bağışı yapmalıyız. Bağışlanan her kan birçok kişiye hayat ve nefes oluyor.

Bu vesileyle Kızılay haftamızı kutluyor; kan bağışı kampanyasına destek veren kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve kan bağışında bulunan hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Tüm halkımızı kan bağışı yapmaya davet ediyorum.

“KAN VERMEK, HAYAT VERMEK DEMEKTİR..”

Yetkililer ise Başkan Tuncer’e Kızılay faaliyetlerine verdiği destek için teşekkür etti.

Ziyaret sonrası Başkan Tuncer öncülüğünde ekibi kan vermek için gerekli adımları takip ederek kan verme ünitesine geçtiler. Ekibin heyecanını ve desteğini gören vatandaşlar da kan vermek için yetkililere başvurdular.

Tema Tasarım | Osgaka.com