Ana Sayfa Güncel, GÜNDEM, ŞEHRE BAKIŞ, Uncategorized 1 Ekim 2022 260 Görüntüleme

ASİLHAN ARSLAN,ETSO SEÇİMLERİNDE ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI

 

Elazığ Ticaret Odası Başkanı Asilhan Arslan  12 Kasım Tarihinde gerçekleşecek olan oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı..1 Nisan 2018 tarihinde ETSO Başkanı olarak görece Başlayan Arslan, ‘’4 yılı aşkın bir süredir, büyük bir özveri ve tamamı ile şehrimizin menfaatlerini ön planda tutarak, üyelerimiz ve iş dünyamızın her zaman hizmetinde olmanın gayretinde olduk.’’ Dedi.

Arslan sözlerinin devamında şu ifadelere yer verdi:

‘’ Geride bıraktığımız süre içerisinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamıza kazandırdığımız saygınlık, Odamızı ve şehrimizi gerek Ülkemiz genelinde ve gerekse Uluslararası platformlarda en üst düzeyde temsil etmemiz, şehrimiz için hayata geçirdiğimiz veya proje aşamalarını tamamladığımız uygulamaya hazır çalışmalarımız, Ticaret ve sanayi Odamızı bir ticaret kampüsü haline getirerek, üyelerimizin hizmete en hızlı ve en kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamış olmamız, çok ortaklı yapısı ile ülkemizin bir çok ilinde örnek gösterilen ELERJİ Biyogaz Tesisimiz, Tarım ve Gıda Sektöründe şehrimizin lokomotiflerinden biri olacak ELAGRO A.Ş. ve daha bir çok çalışmamız, Rabbime çok şükür bugün benim ve tüm arkadaşlarımın gurur ve onur vesilesi olarak karşımızda durmaktadır. Allah’a hamd olsun.

ELAZIĞ GİRİŞİM GRUBU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEK

Bu arada hemen belirtmek isterim ki; şehrimize birer katma değer olarak gördüğümüz ve tüzel kişilik kazandırdığımız, ELERJİ A.Ş. Biyogaz Elektrik Enerjisi Üretim Tesisimiz, Tarım ve Gıda alanında faaliyetlerine başlayan Şirketimiz ELAGRO ve maden sahamızın şehrimize kazandırılması ile ilgili verdiğimiz mücadele esnasında kurduğumuz ELAZIĞ GİRİŞİM GURUBU şirketlerimiz, çalışmalarına olanca hassasiyeti ile devam edecek, ülkemizdeki birçok Ticaret ve Sanayi Odasının örnek kabul ettiği bu şirketlerdeki faaliyetlerimiz hiçbir şekilde akamete uğramadan süreçlerimiz devam edecektir.

 

Şehrimizin 2020 yılında yaşadığı deprem sonrası süreçten bir an önce en sağlıklı ve en kazanımlı bir şekilde çıkması için verdiğimiz mücadelemizdeki samimiyetimize, önce Yüce Rabbim ve bizleri yakinen tanıyan herkes şahittir. Hamdolsun

Yine ilimizdeki Maden sahamızın, şehrimize bir kazanç ve gelir kapısı olması için verdiğimiz mücadele, sergilediğimiz duruş ve samimiyetimize Yüce Rabbim ve bizleri yakinen bilen herkes şahittir.

Biz, şehrimiz için her zaman samimi, her zaman özveri içerisinde ve her daim şehrimizin menfaatlerini ön planda tutarak birçok çalışmayı hayata geçirmiş olmanın verdiği, tarif edilemez mutluluk ve huzurla sizlerle birlikteyiz.

SAĞLIK AÇISINDAN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR SÜREÇTEYİM

Bu kadar mıydı? Elbette hayır. Düşündüğümüz, Planladığımız, şehrimize kazandırmayı amaçladıklarımız elbette yaptıklarımızla sınırlı değildi. Biz sevdalısı olduğumuz bu Aziz Şehrin kırmızı Kitabını oluşturmuş, Stratejik Planını hazırlamış ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürürken, sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir sürecin eşiğine geldiğimi, geçtiğimiz hafta yaptığım tetkik ve tedavi neticesinde öğrendim. Kıymetli hocalarımızın, üzerine basa basa ikaz ve uyarıları ile tedavi sürecinin bir an önce başlaması gerektiğini tarafıma iletmeleri üzerine, 12/11/2022 tarihinde gerçekleşecek olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimlerinde aday olmama kararı aldım.

VEDALAR HER ZAMAN ZORDUR.

Ama, Asilhan Arslan olarak şahsımın, her zaman bu aziz şehrin bir neferi, hizmetkarı olacağının bilinmesini sizlerden hassaten istirham ediyorum. Biz bu Aziz şehri ve insanımızı seviyoruz.

1 Nisan 2018 tarihinden beridir, birlikte görev yapmaktan onur ve mutluluk duyduğum, TOBB Genel Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Odamızın tüm üyeleri, Tüm Meslek Komitelerimiz, Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz, Odamızın tüm çalışanları, Kadın Girişimcilerimiz ve Genç girişimcilerimiz başta olmak üzere, şehrimizin yönetim kademesindeki tüm yöneticilerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki tüm çalışanlarımız, ilimizdeki Tüm STK’larımız, gerek şehrimizdeki ve gerekse il dışındaki tüm dernek mensuplarımızın haklarını helal etmelerini istiyor, hepinize en kalbi teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Allah’a Emanet olun.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com