Ana Sayfa Güncel, GÜNDEM 8 Aralık 2022 480 Görüntüleme

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ: ”ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTLERİ OLMASA, SÜPER GÜÇ OLURDUK”

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ, 2023 YILI BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ KAPSAMINDA TBMM GENEL KURULU’NDA SÖZ ALDI

2023 Yılı Bütçe Görüşmeleri kapsamında TBMM Genel Kurulu’nda konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, FETÖ, PKK, PYD ve DAEŞ gibi terör örgütleri hakkında açıklamada bulundu. Milletvekili Demirbağ; “Şayet ABD beslemesi FETÖ, PKK, PYD ve DAEŞ gibi eli kanlı terör örgütleri olmamış olsa, süper güçlerle yarışacak duruma gelirdik.” ifadesinde bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda bugün, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bağlı kuruluşların bütçeleri görüşülüyor.
Genel Kurul’da, AK Parti Grubu adına AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ söz aldı.

TBMM TV ve TRT 3’ten canlı yayınlanan Genel Kurulda konuşan Milletvekili Demirbağ, FETÖ, PKK, PYD ve DAEŞ gibi terör örgütlerine yönelik açıklamalarda bulundu.
Milletvekili Demirbağ şu ifadelerde bulundu…
“Merkezi Yeterlilik Kurumu 2023 Yılı Bütçesi üzerine AK Parti Grubu adına söz almış bulunmaktayım. Necip Milletimizi saygı ile selamlıyorum.
Bütçe görüşmelerinin ilk günü, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay tarafından Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan başkanlığında AK Parti Hükümetleri döneminde yapılan yatırım, hizmetler ve gerekse Türkiye Yüzyılı hedefleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirme yapıldı.
“ELİ KANLI TERÖR ÖRGÜTLERİ OLMASA, SÜPER GÜÇ OLURDUK”
Şayet ABD beslemesi FETÖ, PKK, PYD ve DAEŞ gibi eli kanlı terör örgütleri olmamış olsa, süper güçlerle yarışacak duruma gelirdik.
Ben, özellikle başta Türkiye olmak üzere bölge ülkelerine ağır bedeller ödeten eli kanlı terör örgütlerinin cemaziyel evveli ile ilgili Milletimizi bilgilendirmek istiyorum.
NATO-Gladyo marifetiyle 1970’li yıllarda Pensilvanya’daki bunak tarafından Komünizmle Mücadele Derneği, İmralı’daki tarafından da PKK terör örgütü kuruluyor.
“FETÖ İHANET ÖRGÜTÜNÜN LİDERİ; SON KULLANIM TARİHİ, İLAÇ VE SERUM İLE UZATILMAYA ÇALIŞILAN BİR ŞİZOFREN”
Amerikan beslemesi bu örgütlerden FETÖ’ye verilen görev; çocuklarını inançlı, ahlaklı bir şekilde okutup istikbale hazırlama gayreti içinde olan, Anadolu ailelerinin evlatlarını, ailelerinden kopartıp katalog evlilikleriyle istihbarat örgütü gibi yapılandırarak ordu, yargı, emniyet başta olmak üzere devlet kurumlarını ele geçirmek suretiyle, ülkeyi ABD’nin müstemlekesi haline getirmeye çalışan ihanet örgütlüğüdür. Bu ihanet örgütünün lideri ise; son kullanım tarihi, ilaç ile serum ile uzatılmaya çalışılan bir şizofren.
Ve dahası var;
“FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ; GAZETECİ HÜSEYİN MERİÇ’İ ÖLDÜRTTÜ”
Beyinlerini yıkadıkları zavallılar tarafından, uydurma rüyalarla ülkeye mehdi olarak döneceği telkin edilen bu sapık; yıllarca önce yanında yetişen, özel hayatına tanıklık eden ve eşcinsel olduğunu çıkartacağı kitabında yazan Gazeteci Hüseyin Meriç’i öldürttü.
Ama ne yazık ki; Cenab-ı Allah’ın men ettiği bir yaşam anlayışına sahip bu sapığın ülkeye mehdi olarak dönmesi hayali kuran ve 15 Temmuz’da bu milletin ordusunun; helikopterini, tankını, silahını bu millete kullanan bir ihanet şebekesi.
“DAEŞ; TÜRKİYE BAŞTA OLMAK ÜZERE İSLAM ÜLKELERİNİ HEDEF ALAN ELİ KANLI BİR VAHŞET ÖRGÜTÜDÜR”
Bir diğeri DAEŞ; önceki ABD Başkanı Trump; DAEŞ’i Obama’nın kurduğunu söylemişti. Dünya genelinde inançlı cesur gençleri Şeriat devleti kurma safsatası ile kandırıp beyinlerini yıkayarak insanları İslam’dan uzaklaştırıp Türkiye başta olmak üzere İslam ülkelerini hedef alan eli kanlı bir vahşet örgütü.
PKK’ya 50 bin tır silah vererek güya DAEŞ ile mücadele ettiğini söyleyen ABD, sadece son kullanım tarihi geçmiş DAEŞ liderini öldürmekten başka bir şey yapmaz iken Türk Ordusu yaptığı sınır ötesi operasyonlarla 4 bin 500 DAEŞ’liyi etkisiz hale getiren ve DAEŞ ile gerçek mücadele eden tek ordu, tek devlet.
“PKK; KÜRT DÜŞMANI, BEBEK, ÇOCUK KATİLİ, KADIN DÜŞMANI BİR İHANET ÖRGÜTÜDÜR”
Bir diğeri ise lağvolan Ermeni, ASALA ve ülke düşmanı örgütlerle birlikte güya Kürt kardeşlerimizin hakkını savunma ve Kürdistan devleti kurma safsatasıyla NATO ve Gladyo tarafından bölgeye ikame edilen Kürt düşmanı, bebek, çocuk katili, kadınları bombalı eylemlerde kullanan uyuşturucu taciri, kadın düşmanı bir ihanet örgütü.
Örgüt yöneticileri, STK ve siyasi yöneticilerinin çocukları, uyuşturucu ve haraç paralarıyla Amerika’larda, İngiltere’lerde, Avrupa’larda, dünyanın en gözde üniversitelerinde Kürtçe değil İngilizce tahsil yaparken, yalılarda, havuzlu villalarda yaşarken, başta Diyarbakır Anneleri olmak üzere ekmeğinin derdinde olan ailelerin çocuklarını bir taraftan güvenlik güçleri ve orduya karşı kullanan, diğer taraftan 12, 13, 15, 18 yaşlarındaki kız çocuklarını duran, yatan, kalkan gibi ırz namus düşmanı sapıklara peşkeş çeken taciz, tecavüz ve namusa tasallut konusunda uzmanlaşmış kadına şiddet konusunda zirve yapmış bir örgüt.
“KÜRTLER; PKK’DAN GÖRDÜĞÜ ZULMÜ, HİÇ KİMSEDEN GÖRMEDİ”
Kürtler, tarih boyunca güya Kürtleri savunduğunu iddia eden istismarcı PKK’dan gördüğü zulmü, hiç kimseden görmedi.
Yeterince faydalanamadığı noktada ABD beslemesi diğer kardeş örgüt DAEŞ ile birlikte canlı bomba olarak ve bombalı eylemlerde kullanılan kadın düşmanı örgüt.
Birleşmiş Milletler’in yayınladığı raporda bunların ağababası ABD CIA’ye rağmen çalışan kadınlardan iki kişiden birinin tacize uğradığı ifade ediliyor.
40 yıl 35 bin insanın heba olmasına, Trilyonlarca Dolar maddi kayba sebep olan İmralı’daki yakalandığında, uçakta; “Devletimin emrindeyim. Devlet, ne görev verirse hazırım” diyebilecek karakterde biri. Çok manidar.
İşte bu vahşet örgütünün sözde sapık liderlerinden biri, Cumhur İttifakını indirerek PKK’nın da desteğiyle özyönetim kurup ülkeyi yönetmekten Doğu-Güneydoğu illerine Valiler atanmasından bahsediyor. Tabi sırtını bu sapıklara dayayan ABD güdümlü destekçileri ile birlikte.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com