Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı'na Vatandaştan Yoğun İlgi

 

 

VATANDAŞTAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Gerek zamandan tasarruf etmek isteyen gerekse otopark arama telaşından kurtulmak isteyen vatandaşlar, şehre kazandırılan hizmetten çok memnun olduklarını ifade ettiler. Otoparkı kullanan vatandaşlar, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkürlerini ilettiler.

Yer altı otoparkının şehre kazandırılan müthiş bir hizmet olduğunu ifade eden vatandaşlar, Elazığ’ın bu yatırıma çok ihtiyacı olduğunu dile getirdiler. Otopark alanının Elazığ’ın en önemli ihtiyaçlarından biri olduğunu ifade eden bir başka vatandaş ise “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çok modern bir otopark yapılmış. Özellikle konumu çok önemli. Elazığ’ımızın böylesine büyük yatırımlara ihtiyacı var. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Elazığlı olarak büyük bir sorundan kurtulduklarını ifade eden vatandaşlar, “Kafamız rahat bir şekilde aracımızı park ediyoruz. Çok teşekkür ediyoruz.”

Modern bir kimliğe sahip otopark alanının Elazığ için çok önemli bir ihtiyaç olduğunu dile getiren bir başka vatandaş ise “Aracımızı çok rahat bir şekilde park edip gidiyoruz. Otopark alanının hem güvenli olması hem merkezi olması çok önemli. Çalışanlar çok ilgili. Güzel hizmeti tebrik etmek gerekir. Şahin Başkanımıza teşekkür ediyoruz.”

Avrupa’da yaşadığını dile getiren bir vatandaş ise “Çok şahane bir hizmet. Başkanımızdan Allah razı olsun.”

Elazığ için çok güzel bir hizmet olduğunu ifade eden bir başka vatandaş ise “Aracımızı bıraktık, işimizi hallettikten sonra aracımızı aldık. Şehir içi trafik yoğunluğu da bu sayede azalıyor.  Şehir için çok büyük hizmet Başkanımıza teşekkür ediyoruz.”